Jak wybrać właściwą firmę dla naszej przeprowadzki

W każdym większym mieście świadczy swoje usługi transportowe i przeprowadzki po kilka lub więcej firm ale jak wybrać tą właściwą dla naszej specyficznej przeprowadzki? O czym powinniśmy pamiętać zlecając naszą przeprowadzkę tak aby przebiegła ona w miarę szybko, sprawnie i bezpiecznie dla naszych sprzętów i rzeczy?

Jeśli będziecie Państwo brali pod uwagę kilka naszych porad to istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybierzecie najwłaściwszą firmę dla waszej przeprowadzki w Warszawie.

 • Licencja i ubezpieczenie
  Najpierw sprawdźcie, czy firma, którą zamierzacie zlecić przeprowadzkę jest w pełni licencjonowana i ubezpieczona. Powinna być zarejestrowana i posiadać własny REGON i NIP. Powinna również mieć wystarczające ubezpieczenie, aby pokryć wszelkie przypadkowo spowodowane szkody w trakcie przeprowadzki.
 • Ogólne informacje o możliwościach firmy do zrealizowania zamawianej przeprowadzki
  Następnym krokiem powinno być upewnienie się, że są w stanie zrobić wszystko, co u nich zamawiasz. Również pakowanie i rozpakowywanie sprzętów oraz dostarczenie materiałów do pakowania i posiadanie odpowiednich zabezpieczeń do bezpiecznego transportu Państwa mebli i sprzętów. Kolejna ważna kwestia to możliwości wybranej firmy w zakresie transportu przedmiotów o dużej wadze i niestandardowych wymiarach. Dobra firma powinna spełniać wszystkie te wymogi.
 • Aspekt ekologiczny dla zamawianej przeprowadzki
  Zapytajcie co wybrana firma zamierza zrobić z niechcianymi przez Państwa sprzętami i innymi rzeczami. Jeśli zadecydowaliście, że część sprzętów będzie dla was bezużyteczna to warto sprawdzić czy wybrana firma  posiada odpowiednie możliwości w zakresie utylizacji mebli, materacy i innych niechcianych przedmiotów. Dobra firma powinna również współpracować z z organizacją charytatywną, której przekazuje niepotrzebne rzeczy będące jeszcze w dobrej kondycji. W naszych świadomych ekologicznie czasach wielu z nas podejmuje zdecydowane wysiłki w temacie recyklingu, dlatego zalecamy, aby wybrać firmę, która skutecznie dba o ekologię.
  Sugerujemy wybierać firmę, której usługi są najbardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.
 • Aspekt biznesowy przeprowadzki
  Nie zapomnijcie wziąć pod uwagę ceny przeprowadzki i zapytać czy w cenie mieszczą się wszystkie oczekiwane przez was usługi.
  Ile kosztować będzie ewentualny rozładunek w kilku miejscach?
  Czy rozładunek w kilku miejscach jest w cenie przeprowadzki kompleksowej?
  Jak szybko firma będzie w stanie zrealizować zamówioną przeprowadzkę?
  Poszukaj firmy, która jest profesjonalna i konkurencyjna cenowo, ale nie zalecamy aby automatycznie wybierać najtańszą firmę. Przy wyborze odpowiedniej dla waszej przeprowadzki w Warszawie firmy weźcie pod uwagę także inne czynniki, nie tylko cenę.

Jeśli jesteście na etapie wyboru odpowiedniej dla waszej przeprowadzki rzetelnej firmy to z pełną odpowiedzialnością możemy zasugerować Państwu zamówienie przeprowadzki w Warszawie w naszej firmie czyli Przeprowadzki Warszawa nr 1. Spełniamy wszystkie kryteria dobrej firmy świadczącej przeprowadzki i transport mebli.

 

 

tanieprzeprowadzkiwarszawa.pl

5 (100%) 2 vote[s]