przeprowadzki kompleksowe

Jak przygotować swoją przeprowadzkę

Nasza firma Przeprowadzki Warszawa nr.1 oferuje wyłącznie tanie przeprowadzki i dlatego aby przeprowadzka była w miarę tania należy ją skrupulatnie przygotować co czynimy dla naszych klientów.

Jeśli zamawiacie przeprowadzkę kompleksową to ciężar całości spadnie na nasza firmę i dla Państwa pozostanie jedynie asystowanie nam w trakcie przeprowadzki i otwarcie drzwi do nowego mieszkania.

Jeśli zlecacie przeprowadzkę ekonomiczną to w tym momencie pakowanie wszystkiego staje się waszym obowiązkiem, a nasi pracownicy zabezpieczają powierzone mienie przed uszkodzeniem w trakcie transportu i transportują je do pojazdu oraz nowego mieszkania. Dlatego sugerujemy wcześniejsze przygotowanie niezbędnej ilości kartonów różnej wielkości, przygotowanie folii do zabezpieczenia mebli przed otarciami i worków foliowych do pakowania niektórych rzeczy. Zalecamy przygotowanie styropianu i dużej ilości papieru do zabezpieczenia przedmiotów szklanych przed zniszczeniem. Przypominamy o wyjęciu szuflad i innych ruchomych elementów z ciężkich mebli.

Zabezpieczenie przedmiotów przed przemieszczeniem się w samochodzie jest naszym obowiązkiem i w tym celu nasi pracownicy zastosują specjalne zabezpieczenia min. pasy i zaczepy. Nasi pracownicy zadbają o to aby wszystkie meble dotarły do nowego mieszkania w stanie nienaruszonym.

 

Przeprowadzki w Warszawie z firmą Przeprowadzki Warszawa nr 1 są gwarancją bezpieczeństwa dla waszego mienia w rozsądnej cenie.

 

5 (100%) 2 vote[s]